Emre EMİROĞLU
Genç Araklıspor 2
Eklenme : 2014-12-25 20:06:13 Okunma : 2555
Yazdır

Gerçeklerin üzerine gidebilmek, ihanet rüzgarlarını başlamadan dindirmek demektir.Bu yazıyı okurken belkide herkes sanane diyecektir. Benim tek sıkıntım o çocukların emeğine herkesin saygı duymasıdır.

Debelenen timsahları gördüm.. “En büyük benim” diyenleri gördüm. Ve ekmeğine ihanet edenleri, yalan kusanları, icazet alanları, peşkeş uğruna eyyam yapan ibrikçileri okudum.. Ama bu çocuklar gibi yüreklilerini ne gördüm ne de okudum ! Defansta bir savaş, orta sahada savaş forvette inceler, sağda Selim, Sol da Ertuğrul, terden sırılsıklam gençler yer yerinden oynuyor yanlış anlamayın yine sahada oluyor ne oluyorsa tribünler bom boş her zaman boş dolmaya da niyeti yok Çünkü, birilerinin gazı var. Bu; ne boru hattında gizli bir doğal gaz, ne de taksilerin bagajında saklı bir LPG.. Bu bir gastrit.. Ülsere dayalı !! Çekememezlikten mütevellit ihtiras kasırgaları..

( BURAYA HOCALARDAN İZİN GELİRSE :) SAMET KARDEŞİMİZİN YAZISI GELECEK)

Gün gelecek bedava hemde sahada izlemeye gitmediğiniz bu gençleri izlemek için aylık para ödeyeceksiniz .

Maç mı ? maç 3-3 bitti .

Not : Hep Gençleri Diyoruz Halit Hoca, Necmettin Hoca kusura bakmasın biz de onlar gibi gençlere önem veriyoruz.

 

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Diğer yazıları...
Araklıspor Yıkılmaz..!
Genç Araklıspor 2
Genç Araklıspor
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011