Emre EMİROĞLU
Genç Araklıspor
Eklenme : 2014-12-25 20:03:44 Okunma : 956
Yazdır

08.01.2014 Bu tarih kimse için önemli olmaya bilir ama Yeşil Siyah'a gönül veren Ünal için, Mehmet İçin, Nurullah için ve diğer Araklıspor Armasına saygısı olan kişiler için çok önemli bir tarih!

Siz istediğiniz kadar sevmeyin siz istediğiniz kadar maçlarına gelmeyin siz istediğiniz kadar arkalarından konuşun ! Bu Çocuklar İmkansıza koşuyor .

Lig başlarken tek destekleri olmayan bu genç adamlar bu koca yürekler siz yüreksizlere inat zaferden zafere koşuyor ! Dün oynanan maçta Sürmenespor'a sahayı dar eden Araklıspor'un genç adamları, onları çekemeyenlere tokadı ellerınin tersiyle öyle bir vurdu ki bunu kolay kolay unutamazlar !

Cepte para yok, idmandan sonra su yok, galibiyete prim yok, bayram harçlıgı yok,

Akıl veren çok !

Top oraya mı vurulur diyen çok !

Araklıda Zengin ÇOK !

Araklıspor'a Sahip çıkan YOK !

Lafa geldi mi Araklılığıyla övünen de ÇOK !

( Ne Chelsea, Ne Barcelona, ... İşte Arklıspor ! bu zamanlar Herkes Araklısporluydu!) Bu Çocuklar imkansızı başardığı zaman nasıl bakacaksınız yüzlerine?

Nasıl helal olsun sana size diyeceksiniz? 

Kişilerle olan sorununuzu onlarla halledin, devir Araklıspor'a en önemlisi de o gençlere sahip çıkma devri..!

#senbenyokaraklısporvar

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Diğer yazıları...
Araklıspor Yıkılmaz..!
Genç Araklıspor 2
Genç Araklıspor
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011