Emre EMİROĞLU
Araklıspor Yıkılmaz..!
Eklenme : 2015-01-28 12:56:31 Okunma : 4461
Yazdır

Küllerinden doğuyordu Araklıspor 5'te 'e çok yakındı. Yapılan transferler, kariyeri bir hayli iyi başkan inanılmaz iyi niyet, "sesi gür, yümrüğü sıkı" felsefesi ve kazanma iştahı bizi umutlandırmış ve sevindirmişti. Ama çıplak bedenimizde hissettiğimiz aksilikler zinciri halkalarını arttırarak uzuyordu.


Tabi art niyetli hakem yönetimleri ve atamaları iyi gidişimize dur demeye yemınlıydı. Sosyal hayattan yansıyan bazı özel handikaplar da (tecavüz gibi) Araklıspor'u yıpratmaya çalışanların ekmeğine kaymak sürüyordu. Yalıspor maçıyla başlayan topun bizi istememesi hep bize rastlayan hakem hataları, havada uçuşan kırmızı kartlar ve onların futbolcu üzerindeki negatif etkileri hakikaten bize "İllallah" dedirtti.Yalıspor maçında Osman'ın, "alakasız bir pozisyonda faul yaptı (ilkSarı)" diye, idmangücü Maçında Yakup Yılmaz '' alakasız pozisyonda faul yaptı dıye ( ilksarı)" diye, . Ve son periyotta ise yaşanan o üzücü olay hem verilmeyen net Penaltı, hemde seyircinin Allah Belanı Versın demesiyle futbolcumuz Selim'ın o sözü sen söyledin diye Kırmızı Kart görmesi Araklıspor'u yarıştan koparmak için verilen mücadelenin başlıca göstergeleriydi. İyilik adına aklımızda kalan Araklıspor taraftarının, takımına takdire şayan sahip çıkışıydı. Bu çıkışı Değirmendere maçında tüm Trabzon daha bir yuksek sesle duyacak!



Ortahisar Kanuni Maçında hakemin 15 dakika maça geç çıkması ve bu hakemın 2 yıldır Araklısporun hiç bir maçında görev almaması bu iddaaların nedenli doğru oldugunu göstermektedir.

 

Ama Unutmayın ki  #AraklısporYıkılmaz!

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Diğer yazıları...
Araklıspor Yıkılmaz..!
Genç Araklıspor 2
Genç Araklıspor
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011