Ana Sayfa» ARAKLI

DEMİR AİLESİNİN SESİNİ DUYUN!

Araklı’da yaşayan Emrah Demir (32) yakalandığı iltihaplı romatizma hastalığı yüzünden çalışamaz duruma geldi. Ailesine ve çocuğuna bakamaz duruma geldiğini kaydeden Demir, ““Sesimizi kimseye duyuramıyoruz” dedi
Eklenme: 21 Şubat 2019 21:23
»
Okunma : 1928
»
Yorum : 2
Yazdır

 

Trabzon’un Araklı ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi’nde yaşayan Emrah Demir (32) geçirdiği rahatsızlık yüzünden hayatı altüst oldu. 10 aydır iltihaplı romatizma tedavisi gören Demir, hastalığı yüzünden çalışamadığını ve 1,5 yaşındaki çocuğu Ömer Halis’e bakmakta güçlük çektiğini söyledi. Maddi olarak sıkıntıda olduklarını söyleyen Demir, “Sesimizi kimseye duyuramıyoruz” dedi.

 

AYDA 200 TL…

 

Doktoraların çalışmasını yasakladığını kaydeden Demir, “Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nda ayda aldığım 200 TL dışında bir gelirim yok. Devletten yardımdan ziyade hastalığımın engel teşkil etmediği bir iş istedim. Çalışıp ailemi geçindirmem gerek. Çocuğumu nasıl büyüteceğim?” diye haykırdı.

 

‘ZENGİNLERDEN İSTE’ DEDİLER

 

Hastalığı sebebiyle ayda bir Zonguldak’a tedaviye gitmek zorunda kaldığını ifade eden Demir, “Ulaştığım devlet büyükleri bana devlettin bir şey yapamayacağını zenginlerden yardım istemem gerektiğini söyledi. 10 aydır kimseden çağrılarıma yanıt alamadım. Artık insanlardan borç isteyemez duruma geldim. Faturalarımı ödeyemiyorum. Yetkililerden çocuğumun hatırına sesimizi duymasını istiyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Fatih SAYGIN

 

 

ETİKETLER : Araklı Araklı Haber

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Ali kemal 21 Şubat 2019 22:49
Allah şifa versin bendede 5yıldır var rahat bi iç bulur İnşaAllah
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011