Ana Sayfa» ARAKLI

MÜCADELEMİZİN FİTİLİNİ ATEŞLİYORUZ..!

Taşönü Halkı Ayaklandı...
Eklenme: 06 Kasım 2016 20:30
»
Okunma : 3109
»
Yorum : 2
Yazdır

            TAŞÖNÜ KÖYÜ İSYANDA...!

Köylerinde Çöp Tesisi Yapılması Gündem de olan Taşönü Köyü Halkı İsyan bayrağını çekti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı  Gümrükçüoğlu’nun 07.07.2016 tarihinde belediye resmi sitesinden yaptığı  “Çöp Tesisi İçin Aşkale Çimento Fabrikasının Araklı İlçesinde Bulunan 340 Dönümlük Arazisini  Çöp Tesisi için Devraldık” açıklamasına Taşönü Köyü  halkı büyük tepki gösteriyor.  Çöp Tesisi kurulmasına tepki gösteren Taşönü Gençlik ve Çevre Platformu  yazılı bir açıklama yaptı.

 

              MÜCADELEMİZİN FİTİLİNİ ATEŞLİYORUZ…

Öncelikle bilinmelidir ki köyümüzü çöplüğe vermeyeceğiz. Belli bir süredir ilçemiz için düşünülen ve Turup’ta hayata geçirilemeyen Çöp tesisi  için şimdi de Taşönü Köyü  kurban seçilmiştir. Turup’ta Nasıl Mücadele verildiyse; köyümüz, canımız, taşımız, suyumuz, ağacımız ve dede toprağımız içinde aynı mücadeleyi vereceğiz.

Tüm Kamuoyu bilsin ki  Taşönü Köyü sahipsiz değildir. Taşönü Gençlik ve Çevre Platformu olarak mücadelemizin fitilini ateşliyoruz.

 

Taşönü Gençlik ve Çevre Platformu

ETİKETLER : Taşönü Mahallesi

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Ahmet KILIÇ 06 Kasım 2016 21:11
Bunu aynisi Taşönü köyum için gecerlidir.bizim köy satilik degildir.
Ahmet KILIÇ 06 Kasım 2016 20:59
Arakli trabzonun en gelismis ilcesidir eger trabzon kendisine bir cöpluk ariyorsa bu Arakli olmamali baska biryer kendilerine bulmalari gerekir ilcelerin icinde en suratli gelisen ilce olma sebebiyle böyle birsey yapilmaya teşebbüs etmek zaten yalnistir bunu belediyeciler iyi bilir araklida v.mahallelerde böyle bişey olacak olursa orasi satilmis demekdir bana göre
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011