Ana Sayfa» ARAKLI

Neden Bütün 'PİS' İşler ARAKLI'ya!

Araklı'da katı atık çöp tesisi tepkisi bitmiyor.
Eklenme: 01 Kasım 2016 19:13
»
Okunma : 1883
»
Yorum : 0
Yazdır

Araklı'da katı atık çöp tesisi tepkisi bitmiyor.

Trabzon’un Arkalı İlçesi Taşönü Mahallesinde Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından devralınan taş ocağı arazisi üzerinde yapılması planlanan enerji üreten katı atık çöp tesisine tepkiler bitmiyor.


Çöp tesisi için Büyükşehir Belediyesi’nde yazışmalar devam ederken, Taşönü Mahalle Muhtaru Kemal Çebi ile CHP Araklı İlçe Başkanı Mecit Solmaz, katı atık çöp tesisinin Araklı’da yapılmak istenmesine tepki gösterdi. 

BAŞBAKANA İLETECEĞİZ 

Taşönü Mahalle Muhtarı Kemal Çebi, ‘Çöp tesisinin yapılmaması için yakşaık 10 mahalle muhtarı ile gerekli mevkilere yazılarımızı gönderdik. AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ile de görüştük. Endişelerimizi kendisine ilettik. Eğer çözüm üretilmezse gerekirse başbakanlığa kadar gideceğiz’’ dedi. 

CHP Araklı İlçe Başkanı Mecit Solmaz ise, ‘bu çöp tesisi bu kadar değerliyse bunu ilçemize değil de kendi yönlerine kursunlar. İşsizlere iş imkanı olur’’ dedi. 

ETİKETLER : Taşönü Mahallesi

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011