Ana Sayfa» SİYASET

ARAKLI CHP 'SOLMAZ' DEDİ

Chp Arakli İlçe Kongresi Gerçekleştirildi.
Eklenme: 04 Aralık 2015 11:34
»
Okunma : 3361
»
Yorum : 0
Yazdır

CHP’DE SOLMAZ YEDİDEN BAŞKAN

 

Araklı CHP 35. Olağan genel kurulunu yaparak Mecit Solmazı yeniden başkan seçti. Araklı ziraat odası konferans salonunda yapılan kongrede Divana başkanlığını CHP il başkanı Güzide Uzun yaptı. Birçok genel kurulda görülemeyen bir uygulama ile geçlik kolları üyelerine kürsüde söz verilerek CHP nin gençlere ve kadınlara verdiği önemi göstermiş olması salonu dolduran davetlilerinde dikkatinden kaçmadı.

 

Çok sayıda davetli ve delegenin katıldığı seçimde; Mecit Solmaz'a karşı bir aday daha liste çıkarmak istemesi seçimin ateşini biraz yükseltse de seçime geçilmeden önce başkan Adayı Mecıt Solmaz’ın genel kurula yapmış olduğu etkileyici ve ikna edici konuşması salondaki alkış ve tezahürattan dolayı aday olan Nafız Ayçiçek adaylıktan çekilme kararı aldı ve Mecit Solmaz’ın listesi tek aday olarak seçime girdi. 71 delegenin olduğu Araklı ilçe teşkilatında 49 delege oy kullandı ve kullanılan oyların tamamını alan Mecit Solmaz ve yöneteni bir dönem daha Araklı’da CHP’yi temsil etmeye hak kazandılar.  

 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ ARAKLI YÖNETİMİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU.

 

Başkan Mecit Solmaz

 

Asıl üyeler: Hasan Aydın, Mehmet Aygün, Şaban Çakıroğlu, Yılmaz Çebi, Erdal Demiray,Naci Güven, Ali Hacıhasanoğlu, Şaban Halil, Ali Mert Hasançebi, Kenan Hasançebi, Zikrullah Kanberoğlu, Abil Taşkın 

 

İL KONGRE DELEGELİKLERİNE

 

Osman Alioğlu, Adnan Beşir, Osman Dilber, Atınç Hasançebi, Osman Saraç, Mecit Solmaz

 

Araklıgündem

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011