Ana Sayfa» GÜNDEM

SÜRMENE'DE KANLI GÜN..!

Sürmene'de gözü dönmüş koca, ayrı yaşadığı eşi ve yanında gördüğü şahsı parkta tabancayla vurarak öldürdü. Koca, polis tarafından vurulup etkisiz hale getirildi.
Eklenme: 14 Kasım 2015 11:29
»
Okunma : 3159
»
Yorum : 0
Yazdır

Trabzon'un Sürmene İlçesinde sabah saat 09.20'de ilçenin Çarşı Mahallesi'ndeki 100'üncü Yıl Parkı'nda 53 yaşındaki Gökhan A., ayrı yaşadığı eşi 43 yaşındaki Nurten A. ile yanında gördüğü 47 yaşındaki Mehmet Taşkara'yı parkta tabancayla vurarak öldürdü.

 

Gökhan A. bir polis memuru tarafından silahla yaralanarak etkisiz hale getirildi. Olay sırasında çevrede bulunan Ümit Üstün de vücuduna isabet eden tek kurşunla yaralandı.

 

PARKTA KARŞILAŞINCA...

Gökhan A., bir süredir ayrı yaşadığı eşi Nurten A. ve yanında bulunan Mehmet Taşkara ile parkta karşılaşınca, tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine tabancasını çıkartan Gökhan Ayar, eşi Nurten A. ve Mehmet Taşkara'ya art arda ateş etti. Bu sırada tartışmayı önlemeye çalışan Ümit Üstün de göğsüne isabet eden kurşunla yaralandı.

 

POLİS, KOCAYI VURDU

Parktan gelen silah seslerini duyan bir polis memuru da olaya müdahele etti, Gökhan A.'ı tabancayla kolundan ve bacağından yaralayarak etkisiz hale getirdi.

 

 

HASTANEDE TEDAVİ GÖRÜYOR

Ağır yaralanan Nurten A. ile Mehmet Taşkara kaldırıldıkları Sürmene Devlet Hastanesi'nde hayatlarını kaybetti. Yaralanan Ümit Üstün Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Kolundan ve bacağından yaralanan zanlı GökhanA. ise Trabzon Numure Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

 

YARALI, BELEDİYE BAŞKANIN YEĞENİ

Olayda yaralananlardan birinin Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün'ün yeğeni Sürçaysan Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Üstün olduğu öğrenildi. Kavgayı görerek ayırmaki isteyen Üstün, bu sırada silahla yaralandı. Kurşun, Üstün'ün kalbinin 10 cm altından girererke mucize eseri hayatta kaldığı bildirdildi. 

 

Kaynak: 61saat.com

 

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011