Ana Sayfa» SİYASET

SOLMAZ, Din Adamlarına Seslendi..!

CHP Araklı ilçe başkanı Mecit Solmaz Araklı’da yaşanan yüz kızartıcı talihsiz olayları Ahlakı yozlaşmaya bağlayarak; Din adamların ve İdarecilerin görevlerini eksik yaptıklarını söyleyerek bir açıklama yaptı.
Eklenme: 09 Temmuz 2015 15:42
»
Okunma : 3052
»
Yorum : 1
Yazdır

 

ARAKLI CHP İLÇE BAŞKANLIĞINDAN

 

Araklı’mızda yaşanan olayları esefle ve dikkatle izliyoruz. 
Bastırılmış ve her olayda üstü kapatılmış bütün Ahlaksız ve yolsuzluk, Rant olaylarını derin üzüntüyle ve dikkatle takip ediyoruz...


Hırsızlığın, Dolandiriciligin ve Cinsel tacizlerin Görsel ve yazılı basında ayyuka çıkarken, Güzel Ahlakımızın ve dinimizin yeryüzündeki bekçileri yani din adamları Ne zaman konuşur ne zaman fetva verir ne zaman dinimizin onlara yüklediği güzel Ahlaki hiç mi Allah korkusu olmadan dillendirmez ve görevlerini yerine getirmezler...


Yüce Rabbim Güzel Araklı’mızı Ramazan günlerinde Güzel Ahlak ve hayırlı yöneticilerle yönetmeyi nasip etsin. Biz siyasilere düşen bir sorumluluk varsa el ele verip birlikte bundan kaçmadan üzerine giderek cesurca bu sorunları halletmemiz gerekmektedir.

 

Saygılarımla.

 

Mecit SOLMAZ
Cumhuriyet Halk Partisi Araklı İlçe Başkanı

ETİKETLER : Araklı Mecit Solmaz

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Osman 28 Ağustos 2015 19:34
Akbayrak
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011