Ana Sayfa» SİYASET

TRABZON 6-0

AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Cevdet Erdöl Araklı Esnafını Ziyaret Etti.
Eklenme: 15 Mayıs 2015 14:05
»
Okunma : 1489
»
Yorum : 0
Yazdır

AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Cevdet Erdöl Araklı Esnafını Ziyaret Etti.

 

İl Başkanı Haydar Revi ve beraberindekilerle ilk olarak Arsin Yeşilyalı Mahallesi’nde teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Erdöl teşkilat mensuplarıyla istişarenin ardından Araklı ilçesine geçti. Araklı ilçesinde esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Erdöl, Araklılı hayırsever Hamit Özdağ’ı da ziyaret ederek duasını aldı. Araklı meydanında boyacılık yapan Ömer Şahintürk’ün CHP’nin geçmişini ve bugününü gazete kupürleriyle anlattığı sunumunu da dikkatle dinleyen Erdöl sonrasında ziyaretlerine devam etti.

 

İl Başkanı Vekil Ve Vekil Adayı

 

Araklı Belediyesini ziyaret eden Erdöl burada Belediye Başkanı Recep Çebi’den Araklı’daki yatırımlar hakkında bilgi aldı. Belediye ziyaretinin ardından Araklı’daki son durak AK Parti İlçe Teşkilatı oldu. Araklı’daki programın ardından Sürmene’ye geçen ekip AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta ile birlikte Sürmene Devlet Hastanesini ziyaret etti. İl Başkanı, Milletvekili ve Milletvekili Adayının olduğu ekip hastaneden sonra Sürmene Kaymakamı Şevket Atlı’nın misafiri oldu. Kaymakamı ziyaretin ardından Balta ve beraberindekiler Sürmene esnafını ziyaret ederken Erdöl, Revi ve beraberindekiler ise Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün’ün misafiri oldu.

 

6-0 Hedefi İsabetli

 

Ziyaretler sonrası açıklama yapan Prof. Dr. Erdöl, “Trabzon’a seçim çalışmaları için geldim ve karşılaştığım görüntü ziyadesiyle beni mutlu etti. Hem teşkilatlarımızın dinamikliği hem de vatandaşlarımızın partimize olan inancı ve güveni Trabzon’daki 6-0 hedefinin isabetli olduğunu göstermiştir” dedi.

 

Bir günde 3 ilçede farklı farklı ziyaretler ve vatandaşlarla buluşmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden İl Başkanı Revi ise, “Cevdet hocamızla birlikte çok verimli bir program geçirdik. Gördüğümüz ilgi aldığımız destek ilçelerimizdeki heyecan, 7 Haziran akşamı 6 vekilin 6’sını da alacağımızı göstermektedir” şeklinde konuştu.

 

TAKA

ETİKETLER : Araklı Trabzon AKP

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011