Ana Sayfa» KÜLTÜR SANAT

“İMERA” Yola Çıktı!

“İMERA” Yola Çıktı!
Eklenme: 30 Kasım 2014
»
Okunma : 1306
»
Yorum : 0
Yazdır

Trabzonlu üyelerden oluşan Karadeniz Müzik grubu ‘İMERA’ geçtiğimiz aylarda çıkardığı ‘ENA’ adlı albüm sonrasında ilk konserini Trabzon’da verecek. KTÜ Atatürk Kültür Merkez’inde 13 Aralık Cumartesi saat 19:00’ da düzenlenecek olan konser halka açık ve ücretsiz olacak. İmera’nın ilk konserinin davetiyeleri ise şu noktalardan temin edilecek: “Sinek Cafe – RA Kitabevi – Angelique – ES Müzik Evi – İ.İ.B.F. Kantini (KTÜ) – AKM Gişeleri”

 

HEMŞERİLERİYLE BULUŞACAKLAR

 

Memleketlerinde verecekleri konseri sabırsızlıkla beklediklerini ifade eden grup üyesi Yıldıray Yanlı, “Bu yola arkadaşlarımızla birlikte çıkarken memleketimiz olan Trabzon’dan beklentimiz yüksekti. Albümümüzü çıkardık ve ilk konserimizi de memleketimizde verecek olmanın sevinci içindeyiz. Hemşerilerimizle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor ve onları da 13 Aralık Cumartesi günü KTÜ AKM’ye Karadeniz’in hikayelerini dinlemeye bekliyoruz” diyerek çağrıda bulundu.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

KÜLTÜR SANAT KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011