Ana Sayfa» KÜLTÜR SANAT

Karadeniz Müziği’ne Sürmene’li Yıldız

Karadeniz Müziği’ne Sürmene’li Yıldız
Eklenme: 17 Eylül 2014
»
Okunma : 3204
»
Yorum : 0
Yazdır

Karadeniz müziğine yeni bir soluk geliyor.

 

Trabzon Sürmene’li Kemal DAHİL, müzik yönetmeni İhsan DOĞAN yönetmenliğinde başarılı bir albüme imza attı.

 

”Sevdaluk Bazen Hile” adlı albümünü titiz ve seçici bir çalışma yaparak yaklaşık iki yılda bitiren genç sanatçı bu başarılı albümü dinleyicilerin takdirine sunmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

 

Genç sanatçının albümünde toplamda 10 adet eser bulunuyor. Bu eserlerin bir tanesi slow geri kalanı ise hareketli eserlerden oluşmakta. Albümde 9 adet hareketli esere yer vermesinin sebebini sorduğumuz da genç sanatçıdan şarkılarımız da karadeniz insanımız gibi olsun istedik bu nedenle albüme 9 adet hareketli eser koyduk cevabını aldık.

 

Albümünde ünlü müzik yapımcısı ve bestekar İhsan DOĞAN ve genç kemençeci Yusuf YALÇINKAYA ile çalışan Kemal DAHİL dinleyenlere iyi bir albüm sunabilmek için gecelerini gündüzlerine kattıklarını, herkes gibi ucuza kaçıp single yerine albüm yaptıklarını belirtti.

 

En kısa sürede klip çekimlerini bitirip siz değerli dinleyenlerin huzuruna çıkmak için sabırsızlanan genç yeteneğe bundan sonraki sanat hayatında Araklı Ajans ailesi olarak başarılar diliyoruz.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

KÜLTÜR SANAT KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011