Ana Sayfa» KÜLTÜR SANAT

19. yüzyılda ARAKLI Kitabı Büyük İlgi Gördü..

19. yüzyılda ARAKLI Kitabı Büyük İlgi Gördü..
Eklenme: 23 Şubat 2014
»
Okunma : 1580
»
Yorum : 1
Yazdır

Cumartesi akşamı İstanbul Topkapı 1453 Sosyal Tesislerinde 7. si düzenlenen Araklı’nın Kurtuluşu gecesinde Tarihçi ve Yazar  Sinan DURMUŞ Hocamızın hazırlamış olduğu ve Araklı’daki ailelerin köklerinin nereden geldiklerini ve de 19. yüzyılda Araklı’daki sosyal, kültürel ve ekonomik yaşamı analatan ”19. Yüzyılda Araklı” kitabı programa katılan hemşehrilerimiz tarafından büyük ilgi gördü. Kitabının zengin içeriğini gören hemşehrilerimiz çok sayıda kitap satın aldı. Yoğun talep üzerine Şubat ayının 27’sinde başlayacak olup  Mart ayının 2′ sinde sona erecek olan Feshanedeki Trabzon Günlerinde Araklı standında kitabın tekrar satışa sunulmasına karar verildi.

Feshanedeki Trabzon günlerine katılacak olan hemşehrilerimiz kitabı Araklı standından temin edebileceklerdir. Feshanaye katılamayacak olup kitabı temin etmek isteyen hemşehrilerimiz ise 0 533 769 27 97 numaralı telefondan veya 0 539 313 24 35 numaralı telefondan ilgili kişiler ile irtibata geçebilirler.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

KÜLTÜR SANAT KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Önder 30 Kasım 2018 23:13
Bu kitabı nasıl temin edebilirim
Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Araklı Ajans 2011